Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

M INIPRZEDSIĘBIORSTWO Z UMBA Q UEENS I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "M INIPRZEDSIĘBIORSTWO Z UMBA Q UEENS I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu."— Zapis prezentacji:

1 M INIPRZEDSIĘBIORSTWO Z UMBA Q UEENS I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu

2 C ZYM SIĘ ZAJMUJEMY ? Zumba Queens to grupa dziewięciu pełnych energii i radości z życia dziewcząt, które chcą zarazić innych ludzi swoją miłością do ruchu i tańca. Będziemy prowadzić zajęcia z zumby pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. Nasze ćwiczenia są proste, a wykonywanie ich daje ogromną przyjemność.

3 Z DJĘCIE Z ZAJĘĆ

4 C O I DLA KOGO ? Zumba Queens prowadzą zajęcia z zumby – są to proste ćwiczenia przy muzyce. Jednak nie jest to typowy aerobik. Zumba to połączenie tańca i ćwiczeń do rytmicznej muzyki. Nasze układy przeznaczone są zarówno dla osób młodych jak i tych trochę starszych. Jeśli ktoś nie radzi sobie z ćwiczeniami, pokazujemy alternatywną, łatwiejszą wersję ćwiczenia.

5 D LACZEGO AKURAT ZUMBA ? W naszym mieście jest kilka klubów fitness, jednak nie oferują one zajęć z zumby. Wspólnie z naszą opiekunką, prof. Jowitą Królikowską, wpadłyśmy na pomysł założenia miniprzedsiębiorstwa zajmującego się właśnie zumbą. Już na lekcjach WF-u prowadziłyśmy zajęcia do muzyki, które bardzo podobały się naszym koleżankom. Tak właśnie połączyłyśmy przyjemność z nauką przedsiębiorczości.

6 A OTO K RÓLOWE Z UMBY

7 Zumba Queens to dziewięć dziewcząt z tej samej klasy, które wspierane są przez prof. Jowitę Królikowską, nauczyciela podstaw przedsiębiorczości i wychowania fizycznego. Znamy się od ponad roku, rozumiemy i dogadujemy bez większych problemów. Wspieramy się, a przede wszystkim mamy dużo frajdy z prowadzenia zajęć zumby.

8 Z APRASZAMY NA NASZEGO FANPAGE ’ A ORAZ DO PRZECZYTANIA WYWIADU Z NASZYM UDZIAŁEM Fanpage: https://www.facebook.com/zumbaqueenssieradz/?f ref=ts https://www.facebook.com/zumbaqueenssieradz/?f ref=ts Wywiad: http://m.gazetaregionu.pl/1869-nauka- przedsiebiorczosci-z-zumba-queens-czyli-firma-w- jagiellonczyku.html http://m.gazetaregionu.pl/1869-nauka- przedsiebiorczosci-z-zumba-queens-czyli-firma-w- jagiellonczyku.html


Pobierz ppt "M INIPRZEDSIĘBIORSTWO Z UMBA Q UEENS I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google