Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt „Sprawna firma – promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia w powiecie poznańskim” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt „Sprawna firma – promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia w powiecie poznańskim” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach."— Zapis prezentacji:

1 Projekt „Sprawna firma – promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia w powiecie poznańskim” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

2 „Sprawna firma – promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia w powiecie poznańskim” 01.03.2013r.-28.02.2015r. Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich Poddziałanie 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Beneficjent projektu: Powiat poznański (Starostwo Powiatowe i Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu) Beneficjent projektu: Powiat poznański (Starostwo Powiatowe i Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu) Wartość projektu: 684 600,00zł

3

4 Grupa docelowa

5

6

7

8 Rodzaje otwartych działalności

9 Świadczenie usług w ramach prowadzonych działalności – Poznań i powiat poznański.

10

11

12 Powiat Poznański za realizację projektu otrzymał wyróżnienie w konkursie „Samorząd Równych Szans 2014r”. Była to VI edycja konkursu na najlepsze praktyki samorządów na rzecz osób z niepełnosprawnościami, organizowany przez Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego.

13 Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Projekt „Sprawna firma – promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia w powiecie poznańskim” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google