Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uczniowie naszej szkoły mogą realizować swoje zainteresowania na różnych polach np. realizować się w działalności artystycznej, biorąc udział w różnego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uczniowie naszej szkoły mogą realizować swoje zainteresowania na różnych polach np. realizować się w działalności artystycznej, biorąc udział w różnego."— Zapis prezentacji:

1 Uczniowie naszej szkoły mogą realizować swoje zainteresowania na różnych polach np. realizować się w działalności artystycznej, biorąc udział w różnego rodzaju inscenizacjach literacko- historycznych i kabaretowych.

2 Święto niepodległości Tradycją jest, że co roku uroczyście obchodzimy rocznice odzyskania niepodległości.

3 Inscenizacja z okazji święta niepodległości 2012

4 Powstanie styczniowe Jak w ciekawy sposób opowiedzieć o historii…

5 Najlepiej, aby było realistycznie i przekonująco, trzeba to poczuć, czasami nawet na własnej skórze przy trzaskającym mrozie.

6 Moje serce zostało we Lwowie Spektakl był zwieńczeniem cyklu imprez poświęconych historii i kulturze Kresów. 15 maja 2013

7 Uczniowie zabrali widzów w sentymentalną podróż do Lwowa, opowieść o tym pięknym, polskim mieście okraszona była lwowskim humorem i piosenkami.

8 40 lat minęło… Włączyliśmy się w uroczyste obchody jubileuszu szkoły! „Budujemy nowy dom… Niech się mury pną do góry, Kiedy dłonie chętne są, Budujemy betonowy, nowy dom.”

9 Panowie do roboty, nie obijać się, to wy nie wiecie, że uczciwą pracą ludzie się bogacą. Budowlańcy w akcji.

10 Czasem trzeba na świat spojrzeć z przymrużonym okiem. Już od 2 lat bierzemy udział w Przeglądzie Młodzieżowych Wieczorów Rozrywkowych BLAGA. Nie ma to jak zrobić piorunujące wrażenie - BLAGA 2014

11 Śpiewać każdy może… Możemy i my! - BLAGA 2015.

12 Legiony Legiony to… nasz obowiązek wobec ich ofiary i poświęcenia. Inscenizacja z 2015.

13 Żołnierze Wyklęci Od 2012 roku cyklicznie przygotowujemy inscenizacje poświęcone Żołnierzom Wyklętym. Niezłomnym bohaterom zbrojnego niepodległościowego podziemia przeciw sowieckiej okupacji i zniewoleniu ojczyzny przez komunistyczny reżim. Inscenizacje poświęcono: Danucie Siedzik „Ince”, Hieronimowi Dekutowskiemu „Zaporze”, Witoldowi Pileckiemu, Józefowi Kurasiowi „Ogniowi”, Zygmuntowi Szendzielarzowi „ Łupaszce”, Mieczysławowi Dzimieszkiewiczowi,,Rojowi”, Józefowi Zadzierskiemu „Wołyniakowi”.

14 Pierwsza prezentacja w 2012

15 1 marca 2013 Dawid Cypcar w roli,,Zapory” Oko w oko z plutonem egzekucyjnym Ile poświęceń wymaga rola- Maria Kiełtyka jako,,Inka” Maciej Rozenbajgier jako Pilecki

16 Marzec 2014 Żołnierze,,Ognia” w lesie Łupaszko w rękach oprawców

17 W 2015 roku bohaterem inscenizacji był,,Rój”

18 Marzec 2016 Robert Klamut w roli,,Wołyniaka”


Pobierz ppt "Uczniowie naszej szkoły mogą realizować swoje zainteresowania na różnych polach np. realizować się w działalności artystycznej, biorąc udział w różnego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google