Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH W CIESZYNIE im. gen. Stefana Grota Roweckiego Plac Dominikański 1, 43-400 Cieszyn www.zsb.cieszyn.pl Jesteśmy w gronie szkół o.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH W CIESZYNIE im. gen. Stefana Grota Roweckiego Plac Dominikański 1, 43-400 Cieszyn www.zsb.cieszyn.pl Jesteśmy w gronie szkół o."— Zapis prezentacji:

1 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH W CIESZYNIE im. gen. Stefana Grota Roweckiego Plac Dominikański 1, 43-400 Cieszyn www.zsb.cieszyn.pl Jesteśmy w gronie szkół o najwyższych osiągnięciach edukacyjnych Wybierz zawód z przyszłością ! TECHNIK BUDOWNICTWA TECHNIK RENOWACJI ELEMENTÓWARCHITEKTURY MURARZ- TYNKARZ MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH STOLARZ MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH I URZĄDZEŃ SANITARNYCH TECHNIKGEODETA Zapraszamy na Dni Otwarte Szkoły Dowiedz się więcej! Śledź nas na /zsbcieszyn

2 67 lat tradycji Tysiące absolwentów Profesjonalna kadra Wysoka zdawalność egzaminów Miła atmosfera Bliskość centrum miasta Współpraca zagraniczna

3 KIERUNKI KSZTAŁCENIA Technikum – 4 lata nauki nowość: profil architektoniczny

4 KIERUNKI KSZTAŁCENIA KIERUNKI KSZTAŁCENIA Zasadnicza Szkoła Zawodowa – 3 lata nauki

5 KIERUNKI KSZTAŁCENIA KIERUNKI KSZTAŁCENIA Policealna Szkoła – 2 lata nauki

6 Uczniowie tego kierunku zdobywają wiedzę i umiejętności potrzebne do organizowania i prowadzenia prac budowlanych, opracowywania dokumentacji budowlanej, kierowania zespołami pracowniczymi, sprawowania nadzoru budowlanego oraz kontroli i oceny jakości wykonywanych prac, wyrobów.

7 Uczniowie tego kierunku zdobywają wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania detali architektonicznych, prac konserwacyjnych i remontowych w zabytkowych obiektach budowlanych.

8 Uczniowie tego kierunku zdobywają wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania pomiarów w terenie, a następnie do ich opracowania w formie map i planów geodezyjnych. Prace terenowe i obliczeniowe wspomagane są nowoczesnym sprzętem geodezyjnym i oprogramowaniem komputerowym.

9 Uczniowie nabywają umiejętności do montażu suchej zabudowy, robót malarsko-tapeciarskich oraz posadzkarsko- okładzinowych.

10 Uczniowie nabywają umiejętności do wykonywania wyrobów z drewna i drewnopodobnych. Stolarz wykonuje meble, okna, drzwi, schody, okładziny ścienne, zabawki.

11 Uczniowie nabywają umiejętności do wykonywania robót związanych z budową i remontem sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, ciepłowniczych oraz budową i remontem węzłów ciepłowniczych.

12 Uczniowie nabywają umiejętności do wznoszenia ścian w różnych systemach murowania, z cegły, pustaków, bloczków oraz do wykonywania tynków i okładzin ściennych.

13 Prawie 100% pracodawców jest zrzeszonych w Cechu Rzemiosł i dzięki temu uczniowie zdają wyłącznie 1 egzamin czeladniczy Prawie 100% pracodawców jest zrzeszonych w Cechu Rzemiosł i dzięki temu uczniowie zdają wyłącznie 1 egzamin czeladniczy Uczniowie łączą naukę teoretyczną w szkole z praktyczną nauką zawodu w firmach budowlanych: Klasa I, II – 3 dni nauki w szkole, 2 dni u pracodawcy Klasa III – 2 dni nauki w szkole, 3 dni u pracodawcy Uczniowie łączą naukę teoretyczną w szkole z praktyczną nauką zawodu w firmach budowlanych: Klasa I, II – 3 dni nauki w szkole, 2 dni u pracodawcy Klasa III – 2 dni nauki w szkole, 3 dni u pracodawcy

14  Zajęcia z pracowni projektowania w kl. III i IV odbywają się przy użyciu programu AUTOCAD  a zajęcia z pracowni kosztorysowania na programie NORMA PRO

15 SZKOLENIA PRAKTYCZNE

16

17

18

19

20 „Dziś stażysta – jutro profesjonalista” Praktyki w Irlandii dla 48 uczniów czas trwania: 01.06.15-31.05.2017

21 „Mistrz w zawodzie – Meister in Beruf” Planowane Praktyki w Niemczech - Frankfurt czas trwania: 01.06.16-31.05.2017

22

23

24

25 BUDAPESZT

26 PARY Ż

27

28

29

30 Zapraszamy do cieszyńskiej „Budowlanki”!! Z nami zdobędziesz zawód!!! Dołącz do nas! Rekrutacja od 6 maja 2016r. ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH W CIESZYNIE im. gen. Stefana Grota Roweckiego Plac Dominikański 1, 43-400 Cieszyn www.zsb.cieszyn.pl


Pobierz ppt "ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH W CIESZYNIE im. gen. Stefana Grota Roweckiego Plac Dominikański 1, 43-400 Cieszyn www.zsb.cieszyn.pl Jesteśmy w gronie szkół o."

Podobne prezentacje


Reklamy Google