Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sześciolatek w przyjaznej szkole PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWANR 19 IM. EDMUNDA BAKALARZA W RADOMIU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sześciolatek w przyjaznej szkole PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWANR 19 IM. EDMUNDA BAKALARZA W RADOMIU."— Zapis prezentacji:

1 Sześciolatek w przyjaznej szkole PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWANR 19 IM. EDMUNDA BAKALARZA W RADOMIU

2 Nasza szkoła jest jak pociąg do przyszłości Proszę wsiadać i nie zwlekać – pomyślności! Szkoła przedział pierwszej klasy nam wskazuje Miejsca dobre i wygodne proponuje. Takie miejsce w pierwszej klasie to jest coś! Tu przez okno widać więcej – jesteś gość! W tej podróży samotnikiem się nie czuję Moc przyjaciół tutaj ze mną podróżuje! Taka podróż się opłaci, każdy wie Więc wyruszyć w taka podróż dzisiaj chcę!

3 Nasza szatnia wita nas Szybko, szybko bo już czas! Pani czeka, klasa czeka Czas nie zwleka, czas ucieka! Buty w worku, kurtka w szafie Sprawnie robić to potrafię! Jeszcze całus mojej mamy … i do klasy zapraszamy!

4 A w swojej sali dobrze się czuję Bo tu niczego mi nie brakuje Tutaj się uczę, tutaj się bawię Tutaj naprawdę czasu nie trawię I choć niewiele jeszcze mam lat To tu zaczynam poznawać świat Tu cała sala fajnych dzieciaków Do zabaw, rozmów mnóstwo tematów Tutaj się wszyscy lubimy, znamy Jest nasza pani, którą kochamy Wciąż opowiadam mamie i tacie Że moja szkoła to jest przyjaciel!

5 Wizyta w łazience Dba o czyste ręce! Myj rączki nie zwlekaj pyszny obiad czeka !

6 A gdy wszystko zjemy, to podziękujemy I na podwieczorek jeszcze tu przyjdziemy!

7 Tu się bawimy, odpoczywamy Tu zawsze dobre humory mamy I jest materac, to zamiast łóżka A z piłki będzie fajna poduszka Można poskakać, ciało wyginać By dobrą formę zawsze utrzymać „Radosna szkoła” to super sala! Zawsze nas bawi, smutki oddala Tu złość uleci i stres przepadnie Ile ma zalet? - nikt nie odgadnie!

8 To jest plac zabaw z „Radosnej Szkoły” Tutaj się każdy czuje wesoły! Jest kolorowo i super ładnie Tu „hulaj dusza” ile zapragnie! Tu jest huśtawka i karuzela Tutaj dla uczniów zawsze „niedziela”!

9 Czas przed zajęciami w świetlicy spędzamy Gdy zajęcia skończą się, tam na mamę czekać chcę! Bo w naszej świetlicy czas nam płynie miło Jakby tego czasu wcale tu nie było! Rysuję i śpiewam, do rytmu zatańczę Zjem na deser smaczną, słodką pomarańczę Zbuduję z kolegą wieżę na dywanie Albo z koleżanką dla lalki mieszkanie! Posłuchamy bajki, w chińczyka pogramy Ciekawe kto wygra?- nudzie się nie damy! Lubimy świetlicę i czas w niej spędzony Bo każdy tu zawsze jest zadowolony!

10 Nasza szkoła dla każdego piękny uśmiech ma Jak przyjaciół nas traktuje, o każdego dba! W naszej szkole każdy uczeń miejsce swe odnajdzie Tutaj zawsze słonce świeci, za chmury nie zajdzie! Nasza szkoła to przyjaciel najprawdziwszy w świecie I już teraz, moi drodzy, wszystko o niej wiecie!

11 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ


Pobierz ppt "Sześciolatek w przyjaznej szkole PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWANR 19 IM. EDMUNDA BAKALARZA W RADOMIU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google