Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Od 1 września 2016 roku w szkole naukę rozpoczną: OBOWIĄZKOWO –dzieci 7-letnie (ur. w 2009 roku) NA WNIOSEK RODZICÓW – dzieci 6-letnie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Od 1 września 2016 roku w szkole naukę rozpoczną: OBOWIĄZKOWO –dzieci 7-letnie (ur. w 2009 roku) NA WNIOSEK RODZICÓW – dzieci 6-letnie."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Od 1 września 2016 roku w szkole naukę rozpoczną: OBOWIĄZKOWO –dzieci 7-letnie (ur. w 2009 roku) NA WNIOSEK RODZICÓW – dzieci 6-letnie

4 Do szkoły przyjmowane są:  z urzędu - dzieci zamieszkałe w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 3 w Szamotułach, /na podstawie ZGŁOSZENIA/ po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego /-dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły, jeżeli szkoła nadal dysponuje wolnymi miejscami / na podstawie WNIOSKU/.

5 1-15 marca 2016 r. godz. 8 00 - 15 30 Złożenie w sekretariacie szkoły zgłoszenia do klasy pierwszej dziecka zamieszkałego w obwodzie szkoły. 1-15 marca 2016 r. godz. 8 00 - 15 30 Złożenie w sekretariacie szkoły wniosku o przyjęcie do klasy pierwszej dziecka zamieszkałego poza obwodem szkoły wraz z oświadczeniem o spełnianiu przez kandydata kryteriów ustalonych przez Organ Prowadzący szkołę. do 21 marca 2016 r. Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej oraz oświadczeń stanowiących załącznik do wniosku. 1 kwietnia 2016 r. godz. 11 00 Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. od 1 kwietnia 2016 r. godz. 11 00 do 4 kwietnia 2016 r. Potwierdzenie przez rodziców kandydata woli przyjęcia dziecka do szkoły poprzez złożenie w sekretariacie szkoły pisemnego oświadczenia. Ważne terminy związane z rekrutacją do klasy pierwszej

6 6 kwietnia 2016 r. godz. 9 00 Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do szkoły. do 13 kwietnia 2016 r. Składanie przez rodziców do komisji rekrutacyjnej wniosków o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia kandydata do szkoły. do 18 kwietnia 2016 r. Sporządzenie przez komisję rekrutacyjną uzasadnienia odmowy przyjęcia kandydata do szkoły. w terminie 7 dni od otrzymania uzasadnienia Złożenie przez rodziców kandydata do dyrektora szkoły odwołania od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej. w terminie 7 dni od otrzymania odwołania Rozpatrzenie przez dyrektora szkoły odwołania od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej.

7 Szczegóły postępowania rekrutacyjnego dostępne są na stronie internetowej szkoły: www.sp3szamotuly.pl oraz www.sp3szamotuly.szkolnybip.pl

8 OBWÓD SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 miejscowości : Śmiłowo, Szczuczyn, Grabówiec, Twardowo, Piotrkówko, Mutowo, Ludwikowo ulice miasta Szamotuły : 11 Listopada, 27 Stycznia, Akacjowa, Aleja Powstania Styczniowego, Barwna, Błękitna, Boczna, Borowa, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Cienista, Czereśniowa, Daleka, Dębowa, Długa, Dobra, Edmunda Calliera, Edmunda Pawła Strzeleckiego, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Gajowa, Graniczna, Gruszowa, Halszki, Heliodora Święcickiego, Jabłoniowa, Jana Jonstona, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Jaworowa, Jaśminowa, Jesienna, Jęczmienna, Jędrzeja Łukasiewicza,

9 Jędrzeja Moraczewskiego, Kalinowa, Kasztanowa, Kiszewska, Klonowa, Konstantego Scholla, Kwiatowa, Leśna, Letnia, Marii Curie Skłodowskiej, Mikołaja Kopernika, Miła, Morelowa, Obornicka, Odległa, Ogrodowa, Okrężna, Owocowa, Owsiana, Podgórna, Polna, Poprzeczna, Powstańców Wielkopolskich, Prosta, Przelot, Pszenna, Różana, Rzemieślnicza, Skrajna, Skryta, Spokojna, Spółdzielcza, Stanisława Zgaińskiego, Szczuczyńska, Topolowa, Wierzbowa, Wiosenna, Wiosny Ludów, Wiejska, Wiśniowa, Zakole, Zamkowa, Zaułek, Zielona, Zimowa, Żwirki i Wigury.

10 Naszym uczniom w roku szkolnym 2016/2017 oferujemy : Klasy nie większe niż 25 uczniów, Dobór uczniów do klas ze względu miejsce zamieszkania, Bezpłatne podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego, Przerwy śródlekcyjne dostosowane do potrzeb dzieci. (Uczniowie przebywają cały czas z nauczycielem, na przerwy wychodzą wyłącznie pod jego opieką.)

11

12 bezpłatne owoce i warzywa w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole”, bezpłatne mleko w ramach programu „Mleko w szkole”, wspólne śniadania (dzieci codziennie otrzymują ciepłą herbatkę), nieograniczony dostęp do wody pitnej z dystrybutorów znajdujących się na parterze szkoły i w szkolnej świetlicy, pyszne obiadki przygotowywane przez naszą kuchnię (w cenie 3 zł), naukę etyki dla chętnych.

13

14 18 sal lekcyjnych + 3 sale w budynku szkoły w Grabówcu 2 pracownie komputerowe, sala gimnastyczna, 2 gabinety logopedyczne biblioteka z czytelnią i centrum multimedialnym sale do zajęć nauczania indywidualnego boisko szkolne boisko „Orlik” z placem zabaw świetlica szkolna gabinet pedagoga i psychologa teren rekreacyjny Zapewniamy naszym uczniom i ich rodzicom możliwość korzystania z budynku w Grabówcu podczas biwaków i rajdów.

15 Boisko szkolne z wielkoformatowymi grami wymalowanymi na kostce brukowej.

16 Boisko „Orlik” z placem zabaw

17 Biblioteka z czytelnią i centrum multimedialnym

18 sale komputerowe

19 Świetlica szkolna czynna od 6.30 do 17.00

20

21

22

23 Aktywnie działa wolontariat WIELKODUCHY

24

25

26 Organizujemy rajdy, wyjazdy, wycieczki

27 Realizujemy liczne projekty edukacyjne i innowacje pedagogiczne

28 W naszej szkole uczymy się języków obcych: języka angielskiego (klasy 0-6), niemieckiego (klasy4-6) i dodatkowo języka rosyjskiego (klasy 4-6 dla chętnych).

29

30 Uczniowie uzyskują wysokie wyniki na sprawdzianie zewnętrznym klas VI

31


Pobierz ppt "Od 1 września 2016 roku w szkole naukę rozpoczną: OBOWIĄZKOWO –dzieci 7-letnie (ur. w 2009 roku) NA WNIOSEK RODZICÓW – dzieci 6-letnie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google