Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Www. paulinapatrycja1234.pinger.pl.  Eddie Miller-syn Pana Sweeta,dyrektora szkoły.Osirion.  Fabian Ruther-”Kujon”,nieśmiały.Członek Sibuny.  KT-nowa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Www. paulinapatrycja1234.pinger.pl.  Eddie Miller-syn Pana Sweeta,dyrektora szkoły.Osirion.  Fabian Ruther-”Kujon”,nieśmiały.Członek Sibuny.  KT-nowa."— Zapis prezentacji:

1 www. paulinapatrycja1234.pinger.pl

2  Eddie Miller-syn Pana Sweeta,dyrektora szkoły.Osirion.  Fabian Ruther-”Kujon”,nieśmiały.Członek Sibuny.  KT-nowa uczennica.Towarzyszka Eddiego.  Patricia Williamson-”Gaduła”.Członkini Sibuny.Byłą dziewczyna Eddiego.  Amber Milington-dziewczyna Alfiego Louisa.Również absolwentka szkoły mody.Przynależy do Sibuny.  Alfie Louis-chłopak Amber.Fantazjuje o kosmitach.Uwilbia kuchnię Trudy.  Mara Jaffray-dziewczyna Jeroma Clarka.Byłą dziewczyna Micka Campbella.Nie należy do Sibuny.  Jerome Clark-brat Poppy,chłopak Mary,najlepszy przyjaciel Alfiego.  Wilow-wielbicielka Amber.  Joy Mercer-podkochuje się w Fabianie.Należy do Sibuny.  Victor Rodenman-dozorca w Domu Anubisa.Członek stowarzyszenia.  Trudy-opiekunka Domu Anubisa  Harriet Denby-nowa nauczycielka.

3  Sibuna wcześniej działałą za pośrednictwem Amerykanki-Niny Martin.Lecz w 3 sezonie nie pojawia się Nina a liderem grupy zostaje Eddie-Osirion.Do sibuny należy:KT,Patricia,Alfie,Amber,Fabian,Eddie, Joy.W 3 sezonie będą próbowali powstrzymać Stowarzyszenie(Denby,Victor,Sweet)przed zorganizowaniem ceremoni,oraz przebudzenia człowieka z kapsuły.Najprawdopodobniej symbolem poszukiwań w 3 sezonie TDA ma być Krzyż Ankh.

4  K.T. Rush jest to nowa postać, która pojawi się w trzecim sezonie. Skrót K.T pochodzi od Kara Tatianna. Jak piszą źródła, będzie bardzo "słoneczną" postacią.  Jak wszyscy główni bohaterowie, zamieszka w Domu Anubisa.  Kara będzie "partnerką" Eddiego w odkrywaniu tajemnic. (Jak wiemy Patricia będzie zazdrosna)  Ta dziewczyna, włoży swój wkład w rozwiązaniu niektórych zagadek Domu Anubisa.  K.T Rush interesuje się mitologią starożytnego Egiptu.  Pochodzi ze Stanów (jak Nina i Eddie)  K.T Rush - Alexandra Shipp

5  Panna Denby będzie zaangażowana w tajemnice w sezonie 3 jako zła osoba  W jednej z reklamówek, Eddie i KT odkryli coś w  jej torebce. Wydaje się być jakimś artefaktem, który może pomóc im w tajemnicach w tym sezonie.  Panna Denby następnie wchodzi do klasy i łapie Eddie'go i KT podczas grzebania w jej torebce i jest zła na nich. Przypuszcza się, że artefakt jest cenny, (Klucz KT ma na końcu księżyc a pani Denby słońce oba są wykorzystywane, aby odblokować rzeczy Frobisher ciała bot)Artefakt wydaje się być kluczem, który Pan Sweet jest Seeker, Victor jest Enabler, a ona jest Keeper.Klucz może być pomocny.Sibuna musi go ukraść. Panna Denby jest tym, kto pociągnęła pułapkę z głowy w robota. Również wydaje się, że ona jest właścicielem komory z wnętrzem ciała. Pułapka, prawdopodobnie ciało w kabinie jest ojcem Sary Frobisher-Smythe ( Robert Frobisher-Smythe ). Wydaje się również, że ona jest w zmowie z Panem Sweet'em i Victor'em, ponieważ są ludzie, którzy zatrudnił ją. Ona zdaje sobie sprawę z wielkiego zła, które się dzieje. Ona ma klucz od słońca, które jest używane do odblokowania drzwi do pokoju ze zbiornikiem.

6  W 3 sezonie Amber Milington,członkini Sibuny wyjedzie do Nowego Jorku,do Szkoły Mody.Zostawi swojego chłopaka i przyjaciół.Amber pewnego razu utknie w komnacie w domu pani Denby,któa później wraz z Victorem ją znajdzie.Pozostali członkowie Sibuny będą podejrzewali Amber o zdradę.

7  Victor Rodenman Junior zdeterminowany,by odnaleźc zaginioną paczkę,któa zawierałą bransoletke i instrukcje ceremonii będzie podejrzewał o jej kradzież Trudy.Za radą Harriet Denby umówi się z nią celowo na randkę,by odzyskac zaginioną paczkę.Wszystko będą podsłuchiwać uczniowie:Fabian Ruther oraz Alfie Lewis.


Pobierz ppt "Www. paulinapatrycja1234.pinger.pl.  Eddie Miller-syn Pana Sweeta,dyrektora szkoły.Osirion.  Fabian Ruther-”Kujon”,nieśmiały.Członek Sibuny.  KT-nowa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google