Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Platinium Club & Restaurant Platinium Club to najsłynniejsze miejsce klubowej Warszawy, zlokalizowane w oryginalnej XIX wiecznej kamienicy w ścisłym centrum.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Platinium Club & Restaurant Platinium Club to najsłynniejsze miejsce klubowej Warszawy, zlokalizowane w oryginalnej XIX wiecznej kamienicy w ścisłym centrum."— Zapis prezentacji:

1

2 Platinium Club & Restaurant Platinium Club to najsłynniejsze miejsce klubowej Warszawy, zlokalizowane w oryginalnej XIX wiecznej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Reprezentacyjny neostylowy wystrój wnętrz przedwojennej siedziby banku zaadaptowano na nowoczesny klub. Ponad 1000 m 2 klimatyzowanej powierzchni podzielono na cztery niezależne miejsca urządzone w odmiennych klimatach. Dwie z nich to sale muzyczne, w których króluje muzyka house, hip hop oraz mash up. Pozostałe to loże lounge stanowiące ustronne miejsce relaksu.

3

4

5 Sala Kolumnowa To centralna część klubu, najbardziej charakterystyczna z amfiladą oryginalnych kolumn. Składa się z sali głównej, strefy VIP, antresoli VIP, parkietu do tańca oraz dużego baru. 200 miejsc siedzących na sofach, kanapach i hokerach. W tej części klub może pomieścić około 700 osób.

6 Strefa VIP Specjalna strefa przeznaczona dla wyjątkowych gości. Umiejscowiona blisko sceny i parkietu z własnym barem oraz obsługą kelnerską. 50 miejsc na sofach i fotelach. Antresola VIP Jedno z najlepszych miejsc dla grupy znajomych lub gości specjalnych. Bezpośrednio nad parkietem ze znakomitym widokiem na wszelkie wydarzenia klubowe. Narożna sofa plus hokery przeznaczona dla 40 osób.

7 Sala Klubowa Zupełnie niezależne miejsce z własnym 10 metrowym barem oraz boksami do siedzenia. To muzyczna podróż w świat muzyki hip hop, mash up, soul, trap, crunk. 40 miejsc siedzących w boksach i na hokerach. W tej części klub może pomieścić około 120 osób.

8 Sala Lustrzana i Czerwona Dwie dodatkowe loże lounge stanowiące spokojne miejsce niezależnie od pozostałych wydarzeń w klubie. Obydwie sale można zarezerwować na prywatny bankiet, spotkanie biznesowe z własnym barem cateringiem oraz muzyką. W tej części klub może pomieścić ponad 100 osób.

9 Nagrody i wyróżnienia Na przestrzeni ostatnich 9 lat, w Platinium zorganizowaliśmy wiele imprez, które nadały klubowi status miejsca kultowego. Świadczą o tym opinie klientów ale także liczne nagrody i wyróżnienia, m.in.: „Modne Miejsce 2008” w kategorii Restauracje i Kluby, „Best Night Out 2008” w konkursie „Best of Warsaw 2008”, „Best Rich & Pretty Club 2012” w konkursie „Best of Warsaw 2012”, „Best Place For A Boy’s Night Out”, w konkursie Warsaw Insider’s 2007 Readers’ Choice Award”. W 2013 roku Platinium Club był gospodarzem oficjalnej imprezy z okazji 15 – lecia organizacji wyścigu Gumball 3000.

10 Wydarzenia specjalne i okolicznościowe. Imprezy kawalerskie, wieczory panieńskie. Na wyjątkowe wydarzenia przygotowaliśmy specjalne oferty. platinium@platiniumclub.pl

11 PLATINIUM CLUB zawsze coś nowego

12 Platinium Catering Platinium Club & Restaurant proponuje pełne menu obejmujące przekąski, zupy, dania główne oraz desery dostępne także w ofercie wyjazdowej.

13 Platinium Garden Platinium Garden to loża lounge o powierzchni 300 m 2 znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie klubu Platinium. Otwarte 7 dni w tygodniu a w weekendy 24 h. Znakomita kuchnia grillowa oraz orzeźwiające drinki przy muzyce na żywo to doskonała propozycja na letnie dni i wieczory.

14

15


Pobierz ppt "Platinium Club & Restaurant Platinium Club to najsłynniejsze miejsce klubowej Warszawy, zlokalizowane w oryginalnej XIX wiecznej kamienicy w ścisłym centrum."

Podobne prezentacje


Reklamy Google