Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MICHAEL HUBER POLSKA to firma działająca w Polsce od 1992 roku. Stanowi część koncernu hubergroup, skupionego wokół najstarszej, działającej od 1765 roku,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MICHAEL HUBER POLSKA to firma działająca w Polsce od 1992 roku. Stanowi część koncernu hubergroup, skupionego wokół najstarszej, działającej od 1765 roku,"— Zapis prezentacji:

1

2 MICHAEL HUBER POLSKA to firma działająca w Polsce od 1992 roku. Stanowi część koncernu hubergroup, skupionego wokół najstarszej, działającej od 1765 roku, fabryki farb drukarskich Michael Huber München. Firma skutecznie działa na polskim rynku poligraficznym, oferując swoim Klientom nowoczesne produkty oraz wszechstronny wachlarz usług.

3 Oferta MHP obejmuje:  druk opakowań : - druk offsetowy, - fleksografia, - farby i lakiery UV, - serwis, - wklęsłodruk.  druk arkuszowy: - farby skalowe, - farby markowe i specjalne, - farby i lakiery UV, - systemy mieszania farb, - lakiery drukowe, - dodatki do wody, - środki pomocnicze.  druk heatsetowy  druk gazetowy

4 Z dokładną ofertą produktową można zapoznać się na: http://www.mhp.com.pl/index.php/produkty/druk-opakowan/druk- offesowy/ http://www.mhp.com.pl/index.php/produkty/druk-opakowan/druk- offesowy/ Druk offsetowy to forma druku płaskiego, gdzie obraz przenoszony jest z płaskiej formy drukowej na podłoże drukowe poprzez cylinder pośredni pokryty obciągiem. Offset jest jedną z najpopularniejszych technik druku przemysłowego.

5 Z dokładną ofertą produktową można zapoznać się na: http://www.mhp.com.pl/index.php/produkty/druk-arkuszowy/druk- arkuszowy/ http://www.mhp.com.pl/index.php/produkty/druk-arkuszowy/druk- arkuszowy/ Druk arkuszowy to technika druku offsetowego, zwana także arkuszowym drukiem offsetowym, gdzie podłoże drukowe jest podawane do maszyny drukarskiej w formie arkuszy.

6 Z dokładną ofertą produktową można zapoznać się na: http://www.mhp.com.pl/index.php/produkty/druk-gazetowy/ http://www.mhp.com.pl/index.php/produkty/druk-gazetowy/ Druk gazetowy to forma druku offsetowego, gdzie podłożem drukowanym jest papier gazetowy. Wyróżnia się ona maksymalną wydajnością i minimalnym wpływem na środowisko.

7 Z dokładną ofertą produktową można zapoznać się na: http://www.mhp.com.pl/index.php/produkty/druk-heatsetowy/ http://www.mhp.com.pl/index.php/produkty/druk-heatsetowy/ Druk heatsetowy to forma druku offsetowego, nazywana często offsetem "na gorąco". Utrwalanie farby odbywa się tu przez wsiąkanie w papier i odparowanie w wysokich temperaturach.

8 Z dokładną ofertą produktową można zapoznać się na: http://www.mhp.com.pl/index.php/produkty/druk-opakowan/ http://www.mhp.com.pl/index.php/produkty/druk-opakowan/ Druk opakowań to jeden z podstawowych obszarów działalności drukarni, do którego wykorzystuje się takie techniki druku jak druk offsetowy, fleksografia, wklęsłodruk oraz farby i lakiery UV.

9 Z dokładną ofertą produktową można zapoznać się na: http://www.mhp.com.pl/index.php/karty-charakterystyki/farby-i- lakiery-fleksograficzne/ http://www.mhp.com.pl/index.php/karty-charakterystyki/farby-i- lakiery-fleksograficzne/ Farby fleksograficzne to typ farb drukowych wykorzystywany w poligraficznych maszynach drukujących w technice fleksograficznej. Nośnikiem barw są tu substancje barwiące, czyli pigmenty, laki bądź barwniki organiczne.

10 Z dokładną ofertą produktową można zapoznać się na: http://www.mhp.com.pl/index.php/karty-charakterystyki/farby-i- lakiery-offsetowe/ http://www.mhp.com.pl/index.php/karty-charakterystyki/farby-i- lakiery-offsetowe/ Farby offsetowe to typ farb drukowych wykorzystywany w poligraficznych maszynach drukujących w technice offsetowej. Nośnikiem barw są tu pigmenty i laki, a spoiwem żywice i modyfikowane oleje mineralne lub roślinne.

11 Michael Huber Polska Sp. z o.o. ul. Nowa 21 55-080 Kąty Wrocławskie Nowa Wieś Wrocławska Tel.: 071 354 81 10 Fax: 071 373 50 23 E-mail: wroclaw@mhp.com.plwroclaw@mhp.com.pl Strona WWW: http://www.mhp.com.pl/ http://www.mhp.com.pl/


Pobierz ppt "MICHAEL HUBER POLSKA to firma działająca w Polsce od 1992 roku. Stanowi część koncernu hubergroup, skupionego wokół najstarszej, działającej od 1765 roku,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google