Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Pamiętajcie, że za absurdem kryje się sens i znaczenie. Miejcie świadomość, że liczy się każdy uczynek i każde słowo ma w sobie moc… Musicie budować.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Pamiętajcie, że za absurdem kryje się sens i znaczenie. Miejcie świadomość, że liczy się każdy uczynek i każde słowo ma w sobie moc… Musicie budować."— Zapis prezentacji:

1

2 „Pamiętajcie, że za absurdem kryje się sens i znaczenie. Miejcie świadomość, że liczy się każdy uczynek i każde słowo ma w sobie moc… Musicie budować swoje życie tak, jakby to było dzieło sztuki”. A.J. Heschel

3 O „POWIEM WIĘCEJ” Fundacja Logopedyczna „Powiem więcej” powstała, aby pomagać dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym z zaburzeniami komunikacji językowej.

4 CELE FUNDACJI: organizowanie diagnoz, konsultacji i terapii w szczególności na gruncie logopedii/neurologopedii, ale także w zakresie psychologii, pedagogiki, wczesnej interwencji i in., prowadzenie szkoleń, warsztatów, seminariów dotyczących zaburzeń rozwojowych i ich profilaktyki, propagowanie informacji na temat problemów osób z zaburzeniami komunikacji językowej, promocja i organizacja wolontariatu, angażowanie lokalnej społeczności w działania prospołeczne.

5 LUDZIE FUNDACJI Lucyna Pawełek – Prezes Fundacji filolog polski, logopeda, neurologopeda, surdopedagog, certyfikowany terapeuta Metody Krakowskiej. Zajmuje się terapią dzieci z zaburzeniami rozwoju systemu językowego. Pracuje także z dorosłymi. Systematycznie podnosi swoje kompetencje poprzez udział w szkoleniach i warsztatach. W ramach wolontariatu prowadziła zajęcia logopedyczne, dlatego promuje i wspiera działania zmierzające do jego rozpowszechniania. Anna Kwaśny – Wiceprezes Fundacji Od lat aktywnie bierze udział w działaniach organizacji pozarządowych. Założycielka i prezes Fundacji „Pies w służbie człowieka”, w ramach której zrealizowała wiele projektów edukacyjnych i społecznych. Uczestniczyła w zakładaniu Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”. Na co dzień jako behawiorysta –szkoleniowiec pomaga właścicielom psów w rozwiązywaniu problemów z ich czworonogami.

6 NAJBLIŻSZE PLANY REALIZACJA ZADANIA PUBLICZNEGO W GMINIE LIPOWA w okresie od 1 kwietnia 2016 r. do 10 grudnia 2016 r. Temat: LOGOPEDYCZNE „WIĘCEJ” NA START – STYMULACJA ROZWOJU DZIECKA W WIEKU NIEMOWLĘCYM I PRZEDSZKOLNYM

7 Projekt podzielony jest na trzy etapy: Diagnozy logopedyczne dla dzieci w młodszym wieku przedszkolnym wraz z wydaniem opinii logopedycznej Warsztaty dla rodziców „Zabawy rozwijające funkcje rąk, myślenie i mowę”. Konkurs plastyczny, ze wspólnym udziałem dzieci i rodziców, dotyczący tematyki logopedycznej. Udział w ww. projekcie jest nieodpłatny.

8 Fundusz Inicjatyw Obywatelskich ŚLĄSKIE LOKALNIE 2016 W ramach otrzymanej dotacji realizujemy m.in.: zakup narzędzia diagnostycznego – Karty Oceny Rozwoju Psychoruchowego (KORP), sfinansowanie materiałów promocyjnych Fundacji, zakup sprzętu multimedialnego /projektor i ekran/, doposażenie biura Fundacji.

9 Osoby zainteresowane współpracą z Fundacją lub chcące zaangażować się w jej działania prosimy o kontakt: Kontakt: Lucyna Pawełek: 504 091 944 e-mail: l.pawelek@powiemwiecej.org


Pobierz ppt "„Pamiętajcie, że za absurdem kryje się sens i znaczenie. Miejcie świadomość, że liczy się każdy uczynek i każde słowo ma w sobie moc… Musicie budować."

Podobne prezentacje


Reklamy Google