Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PRZEDSZKOLNY KONKURS BAJKOWA ZAK Ł ADKA DO KSI ĄŻ KI rozstrzygnięty.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PRZEDSZKOLNY KONKURS BAJKOWA ZAK Ł ADKA DO KSI ĄŻ KI rozstrzygnięty."— Zapis prezentacji:

1 PRZEDSZKOLNY KONKURS BAJKOWA ZAK Ł ADKA DO KSI ĄŻ KI rozstrzygnięty

2 Jury nie miało łatwego zadania. Bowiem biorący udział w konkursie wykazali się niezwykłą kreatywnością. Wszystkie zakładki nawiązywały swoją treścią graficzną do bajek, szczególnie ulubionych przez małych konkursowiczów. Każda praca wykonana została z wykorzystaniem różnorodnych technik plastycznych i wszystkie zakładki były naprawdę bardzo, bardzo ciekawe.

3 Każdy konkursowicz z dumą prezentował na forum przedszkola swoją pracę. Opowiadał też o bajce, która stała się kanwą tematyczną zakładki i o wspólnej pracy z rodzicami nad jej powstawaniem. Wszyscy konkursowicze otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe- barwne książki do domowych zasobów i wspólnego rodzinnego czytania. Nagrody w imieniu Jury wręczyła dzieciom Pani Ola- koordynator konkursu. Oczywiście nie zabrakło również gromkich braw od wszystkich koleżanek i kolegów. Uroczysta GALA POKONKURSOWA była dla naszych przedszkolaków bardzo ciekawym i radosnym wydarzeniem 1 kwietnia 2016r.

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23 Wszystkie konkursowe prace można było podziwiać na wystawie w naszej przedszkolnej GALERII PRAC

24

25

26

27

28 Gratulujemy! A książeczkom w naszej przedszkolnej bibliotece miło będzie gościć między swoimi kartkami tak piękne konkursowe zakładki. Dziękujemy także Rodzicom naszych małych konkursowiczów za włączenie się w kolejne cenne wydarzenie na rzecz przedszkolnej edukacji proczytelniczej oraz inspirowanie kreatywności twórczej dzieci.


Pobierz ppt "PRZEDSZKOLNY KONKURS BAJKOWA ZAK Ł ADKA DO KSI ĄŻ KI rozstrzygnięty."

Podobne prezentacje


Reklamy Google