Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ś wiatowy Dzie ń Drzewa 10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Drzewa z tej okazji wesoło się bawiliśmy i zdobywaliśmy nową wiedzę nt. drzew. Uświadomiliśmy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ś wiatowy Dzie ń Drzewa 10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Drzewa z tej okazji wesoło się bawiliśmy i zdobywaliśmy nową wiedzę nt. drzew. Uświadomiliśmy."— Zapis prezentacji:

1 Ś wiatowy Dzie ń Drzewa 10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Drzewa z tej okazji wesoło się bawiliśmy i zdobywaliśmy nową wiedzę nt. drzew. Uświadomiliśmy sobie jak dla nas ważne jest życie drzew i ile dają nam dobrego. Przypomnieliśmy sobie również jak należy o nie dbać ponieważ są częścią naszego życia. Oglądaliśmy różne gatunki drzew oraz poznaliśmy ich budowę. Podczas zabawy segregowaliśmy rzeczy które powstały z drzewa. I na koniec wspólnymi siłami wykonaliśmy nasze drzewo odbijając kolorowe łapki i świetnie się bawiąc.

2

3

4

5

6

7

8

9

10


Pobierz ppt "Ś wiatowy Dzie ń Drzewa 10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Drzewa z tej okazji wesoło się bawiliśmy i zdobywaliśmy nową wiedzę nt. drzew. Uświadomiliśmy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google