Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Pomóż zwierzętom przetrwać zimę!” O tym, że trzeba dokarmiać zwierzęta, doskonale wiedzą dzieci z oddziału przedszkolnego. Udowodniły to nie tylko podczas.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Pomóż zwierzętom przetrwać zimę!” O tym, że trzeba dokarmiać zwierzęta, doskonale wiedzą dzieci z oddziału przedszkolnego. Udowodniły to nie tylko podczas."— Zapis prezentacji:

1 „Pomóż zwierzętom przetrwać zimę!” O tym, że trzeba dokarmiać zwierzęta, doskonale wiedzą dzieci z oddziału przedszkolnego. Udowodniły to nie tylko podczas wykonywania prac „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę".

2 „Mikołaju, Mikołaju, co Ty robisz w naszym kraju?” Mikołajki dzieci z oddziału przedszkolnego spędziły niezwykle atrakcyjnie. Wielką niespodziankę zrobił prawdziwy Św. Mikołaj, który je odwiedził. Przedszkolaki rozmawiały z gościem, bawiły się w ulubione zabawy Mikołaja, tańczyły, śpiewały piosenki. Otrzymane prezenty dodały blasku uroczystości.

3 „ Grudniowa piękna noc z kolędą przyszła do nas…” Wielkie przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia zakończyły się występem jasełkowym dzieci przed rodzicami. Przedszkolaki w pięknych, kolorowych strojach zamieniły się w Aniołki, Pastuszków. Nie zabrakło Trzech Króli, Maryi i Józefa. Przedstawienie usiłowały zakłócić dwa wesołe Diabełki. Mali aktorzy wzruszyli publiczność, zachęcili do wspólnego rodzinnego śpiewania kolęd i pastorałek. Szkoda, że następne Boże Narodzenie dopiero za rok!


Pobierz ppt "„Pomóż zwierzętom przetrwać zimę!” O tym, że trzeba dokarmiać zwierzęta, doskonale wiedzą dzieci z oddziału przedszkolnego. Udowodniły to nie tylko podczas."

Podobne prezentacje


Reklamy Google