Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Miejscowość Sulęczyno. Słupia przepływa przez te miasteczko, więc tutaj postanawiamy rozpocząć spływ. Na gościnnej łące układamy kajaki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Miejscowość Sulęczyno. Słupia przepływa przez te miasteczko, więc tutaj postanawiamy rozpocząć spływ. Na gościnnej łące układamy kajaki."— Zapis prezentacji:

1 Miejscowość Sulęczyno. Słupia przepływa przez te miasteczko, więc tutaj postanawiamy rozpocząć spływ. Na gościnnej łące układamy kajaki.

2 Start spływu. K – 2 sadowią się dostojnie, a Lech przygotowuje się do zjazdu z łąki na wodę.

3 Za nami już fragment rzeki zwany „Sulęczyńską Rynną”. Zakończył się 1 wywrotką, a i tak minęliśmy inny spływ, który miał straszne problemy z płynięciem.

4 Nasz nestor Mundek zwany „Burza” opatruje rany.

5 Mieliśmy wspaniałą ( ciepłą ) noclegownię w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Pomysku Wielkim.

6 Dzielni uczestnicy spływu KTKaj. ARKA V na Słupi 1-3.05.2011 r. w stołówce podczas wieczornej „regeneracji” sił. Na pierwszym planie nasz długoletni kierowca Marek.

7 Drugi dzień spływu ( 02.05 ) rozpoczynamy w Soszycy wpływając na teren Parku Krajobrazowego Dolina Słupi.

8 Jak Park Krajobrazowy to nikt nie usuwa przeszkód leżących w poprzek nurtu. Dzielnie i szybko drzewną zwałkę pokonuje Krzysztof. Niecierpliwie pogania go Marylka, która przez niedopatrzenie pozostała na latarni.

9 Drzewnych zwałek ciąg dalszy. Przedstawiciele Szpitala Colegium Medicum Nr 1 w Bydgoszczy Andrzej i Józek w trakcie czochrania się przez gałęzie.

10 Biwak w Gołębiej Górze przy moście drogowym. Spędzamy na nim trochę czasu.

11 Jeden z wielu tzw. kamieni papieskich. Postawiono je na pamiątkę spływu, który odbył późniejszy papież Jan Paweł II w 1964 r.

12 Małe bystrze pod mostem przy biwaku w Gołębiej Górze. Przybywają K – 2. Na białym zabytkowym już kajaku były prezes ARKI V z małżonką Danusią. Mundek sam te kajaki kupował, a teraz zbliża się ich 20 – lecie eksploatacji.

13 Pobytu na biwaku w Gołębiej Górze ciąg dalszy. Mundek częstuje wspaniałą aroniówką, a podniesieni na duchu uczestnicy spływu pozują do wspólnej fotografii.

14 Dzień trzeci ( 03.05 ) spędzamy na 12 km odcinku Kamienicy i Starej Słupi, które łącząc się otrzymują nazwę Słupia ( wg mapy Park Krajobrazowy Dolina Słupi ). Rzeka stawia nam coraz większe wyzwania, przybywa przeszkód, a i nurt potrafi zaszaleć. Na zdjęciu nasz gość Tomek w swoim żywiole.

15 Komandor spływu Lechu, podwinął rękawy i wziął się za pływanie z nami, a nie uciekał ciągle do przodu jak on to lubi.

16 Przerwa na drugie śniadanie. W pięknym bukowym lesie Parku Krajobrazowego Dolina Słupi.

17 Marylka robi pokazówkę ! Patrzcie chłopy jak się skacze przez drzewa !, a może to zasługa trenera.


Pobierz ppt "Miejscowość Sulęczyno. Słupia przepływa przez te miasteczko, więc tutaj postanawiamy rozpocząć spływ. Na gościnnej łące układamy kajaki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google