Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła zapewnia uczniom i uczennicom możliwość wyznawania różnorodnych wartości i poglądów oraz obrony naruszanych praw. Szkoła jest również otwarta na.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła zapewnia uczniom i uczennicom możliwość wyznawania różnorodnych wartości i poglądów oraz obrony naruszanych praw. Szkoła jest również otwarta na."— Zapis prezentacji:

1

2 Szkoła zapewnia uczniom i uczennicom możliwość wyznawania różnorodnych wartości i poglądów oraz obrony naruszanych praw. Szkoła jest również otwarta na działania społeczności lokalnej i umożliwia korzystanie ze swoich zasobów.

3 Dnia 10 grudnia 2015r. przeprowadziliśmy grę edukacyjną, której tematem były tradycje Bożego Narodzenia w różnych religiach i kulturach. Uczestnicy gry, podzieleni na grupy, na poszczególnych stanowiskach wykonywali zadania, które przybliżały im zwyczaje i symbole świąt obchodzonych w różnych kulturach na całym świecie. Uczniowie między innymi projektowali kartki świąteczne z życzeniami w różnych językach, posługując się dostępnymi materiałami układali tekst o tradycjach świątecznych w różnych kulturach oraz dopasowywali symbole świąt do danej religii. BOŻE NARODZENIE W RÓŻNYCH KULTURACH I RELIGIACH

4

5

6

7


Pobierz ppt "Szkoła zapewnia uczniom i uczennicom możliwość wyznawania różnorodnych wartości i poglądów oraz obrony naruszanych praw. Szkoła jest również otwarta na."

Podobne prezentacje


Reklamy Google