Prezentacja na temat: "TPM CUP ‘07."— Zapis prezentacji:

2 TPM CUP ‘07 "HORTUS-ART" KSZTAŁTOWANIE ZIELENI
DAR – OIL SAMOCHODOWY SERWIS OLEJI Róg Piłsudskiego / Łąkówek U ROSY SKLEP SPOŻYWCZY WSPÓLNA 31 "HORTUS-ART" KSZTAŁTOWANIE ZIELENI TPM CUP ‘07 „TANEN” Sp. Z.o.o Ul. Ratuszowa 11 W-wa Adam Kopczyński MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

3 TPM CUP ‘07 16 DRUŻYN 2 DNI 44 MECZE 1 PUCHAR

4 SALA SPORTOWA ZS nr 2 w Markach
ARENA Otwarta w maju 1996 r. Wymiary: 30m x 18m Gościła już wiele zawodów w piłkę halową, tenisa stołowego, warcaby czy szachy. SALA SPORTOWA ZS nr 2 w Markach

5 Profesjonalna piłka nożna halowa Adidas.
OFICJALNA PIŁKA Profesjonalna piłka nożna halowa Adidas. Atest FIFA Approved. Oficjalny rozmiar 4. ADIDAS F50 X-ite FUTSAL

6 16 DRUŻYN ZOSTAJE PODZIELONE W LOSOWANIU NA CZTERY GRUPY
I FAZA GRUPOWA 16 DRUŻYN ZOSTAJE PODZIELONE W LOSOWANIU NA CZTERY GRUPY A B C D W TEJ FAZIE GRA TOCZY SIĘ SYSTEMEM KAŻDY Z KAŻDYM. AWANS UZYSKUJĄ 3 PIERWSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY.

7 CO DECYDUJE O AWANSIE? O miejscu w grupowej tabeli decyduje:
Ilość zdobytych punktów Bezpośrednie spotkanie Korzystniejszy bilans bramek Ilość strzelonych bramek Mecz (5 minut) a następnie rzuty karne. Za zwycięstwo w grupie przyznawane są 3 pkt, za remis 1 pkt,a za porażkę 0 pkt.

8 CZAS GRY W I FAZIE GRUPOWEJ
W tej fazie mecz trwa 2x5 minut z 1 minutową przerwą.

9 II FAZA GRUPOWA A B C D A B C D
3 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY, GRAJĄ NADAL W TEJ SAMEJ GRUPIE (PUNKTY I BRAMKI Z POPRZEDNIEJ FAZY ZOSTAJĄ WYZEROWANE) O AWANS DO FAZY PUCHAROWEJ A B C D A B C D W TEJ FAZIE GRA TOCZY SIĘ SYSTEMEM KAŻDY Z KAŻDYM. AWANS UZYSKUJĄ 2 PIERWSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY.

10 CO DECYDUJE O AWANSIE? O miejscu w grupowej tabeli decyduje:

11 CZAS GRY W II FAZIE GRUPOWEJ

12 FAZA PUCHAROWA A 1 C 2 B 1 D 2 C 1 A 2 D 1 B 2 FINAL (44) MECZ 41
ZW. MECZU 41 ZW. MECZU 42 FINAL (44) PRZEGRANY MECZU 41 MECZ o 3. Miejsce (43) PRZEGRANY MECZU 42 ZW. MECZU 37 ZW. MECZU 38 MECZ 41 ZW. MECZU 39 ZW. MECZU 40 MECZ 42 A 1 C 2 MECZ 37 B 1 D 2 MECZ 38 C 1 A 2 MECZ 39 D 1 B 2 MECZ 40

13 CZAS GRY W FAZIE PUCHAROWEJ
W ćwierćfinałach mecz trwa 2x10 minut z 4 minutami przerwy W pólfinałach oraz w meczu o 3. miejsce mecz trwa 2x12 minut z 6 minutami przerwy W Finale mecz trwa 2x15 minut z 10 minutową przerwą

14 SPOSÓB WYBORU NAJLEPSZEGO...
...STRZELCA  zostaje nim zawodnik z największą liczbą strzelonych bramek w turnieju. ...ZAWODNIKA  zostaje nim zawodnik wybrany w tajnym głosowaniu przez kapitanów wszystkich drużyn oraz organizatora turnieju. ...BRAMKARZA  zostaje nim zawodnik wybrany w tajnym głosowaniu przez kapitanów wszystkich drużyn oraz organizatora turnieju.