Prezentacja na temat: "Sukcesy uczniów w konkursach Szkoła Podstawowa w Stróżach."— Zapis prezentacji:

1 Sukcesy uczniów w konkursach Szkoła Podstawowa w Stróżach

2 Rok szkolny /2010

3 IV edycja ogólnopolskiego konkursu Pana Karpia „Pan Karp kontra Czarny Ptak” 2009/2010r
W tegorocznej edycji konkursowej dwóch uczniów zdobyło wyróżnienia w kategorii plastycznej: Radosław Sułkowski z kl I Michał Mietła z kl IV Michał Mietła Radek Sułkowski

4 Ogólnopolski konkurs grafiki komputerowej „Świąteczna choinka” 2010r
Organizatorem konkursu było przedszkole „Śnieżka” w Poznaniu Uczennica Patrycja Michalik zajęła I miejsce Dawid Kusion II miejsce

5 XI ogólnopolski konkurs grafiki komputerowej „Kartka świąteczna” 2009r
Organizatorem konkursu jest SNTI w Warszawie. Nasza szkoła już po raz czwarty bierze udział w tym konkursie. W tym roku w kategorii klas I-III Patrycja Michalik zajęła III miejsce. Patrycja Michalik

6 III edycja ogólnopolskiego konkursu „Czy wiesz co kupujesz?” 2010r
Organizatorem konkursu jest Głos Nauczycielski oraz Tesco pod patronatem MEN. Konkurs polegał na napisaniu autorskiego scenariusza i przeprowadzeniu zajęć oraz udokumentowaniu jego realizacji. Pani Elżbieta Soska wraz ze swoimi wychowankami zdobyli III miejsce w kategorii klas I-III i wzięli udział 12 marca w gali finałowej w Warszawie.

7 Szkolny konkurs na prezentacje multimedialną – „Tadeusz Kościuszko Patron naszej szkoły” - Stróże 2010r Konkurs odbył się w Dniu Patrona Szkoły. Do konkursu zostało zgłoszonych 10 prac uczniów z klas IV-VI I m-ce zajął Sebastian Panek z kl V II m-ce Filip Wojtas z kl IV III m-ce Sylwia Nosek z kl IV

8 XI edycja Regionalnego, Ogólnopolskiego i Polsko - Litewskiego konkursu geologicznego „Rzeźbiarze Powierzchni Ziemi” maj 2010 Katarzyna Łazarz uczennica kl IV I miejsce na etapie regionalnym - Kraków, co dało jej kwalifikacje do etapu ogólnopolskiego III miejsce na etapie ogólnopolskim – Warszawa, co dało jej kwalifikacje do etapu Polsko-Litewskiego i wyjazdu na Litwę III miejsce na etapie Polsko- Litewskim

9 Międzynarodowy konkurs - „Kangur Matematyczny”
maj 2010 Wyróżnienie uczeń klasy IV Szczepan Zawisza

10 Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „Zuch” dla klas I-III maj 2010
I miejsce uczeń klasy I – Radosław Sułkowski

11 Rok szkolny /2011

12 III edycja szkolnego konkursu czytelniczego „Czy znam Kubusia Puchatka i jego przyjaciół” dla klas II-III I miejsce Wiktoria Wójcik kl II II miejsce Mateusz Janik kl II III miejsce Patrycja Michalik kl II Oliwia Murczek kl III

13 Szkolny recytatorski konkurs patriotyczny
I miejsce – Konrad Szuba kl II II miejsce – Patrycja Michalik kl II III miejsce – Amelia Hopkiewicz – kl 0

14 Gminny Konkurs – „Moja wakacyjna przygoda z książką”
I miejsce – Aleksandra Piechnik kl VI II miejsce – Natalia Socha kl II

15 III miejsce Patrycja Michalik kl II
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Anioły Aniołki Aniołeczki” - Organizator- Fundacja „Ponad granicami” 2010 III miejsce Patrycja Michalik kl II

16 Ogólnopolski konkurs komputerowy „Świąteczna choinka” – komputerowe fantazje
I miejsce Patrycja Michalik

17 Internetowy Ekologiczny konkurs dla przedszkoli „BULIBA”

18 Gminny przegląd Kolęd i Pastorałek
Zakliczyn 2011 I miejsce w kategorii solista zdobyła Julia Bagińska z kl III

19 Ogólnopolski konkurs – „Planeta Energii”
Klasa II zdobyła wyróżnienie Klasa brała udział także w europejskim konkursie

20 Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy „Zuch” kwiecień 2011
Laureaci: Klasa I – Aleksandra Kornaś Oliwia Dyngosz Klasa II – Radosław Sułkowski Dawid Kusion Wiktoria Wójcik Mateusz Janik Patrycja Michalik

21 Szkolny konkurs wiedzy o Papieżu kwiecień 2011
I miejsce w kategorii klas I-III Natalia Socha – klasa II I miejsce w kategorii klas IV-VI Szczepan Zawisza – klasa V

22 Konrad Szuba z klasy II zajął II miejsce
Ogólnopolski konkurs internetowy „Wielkanocna kartka” Konrad Szuba z klasy II zajął II miejsce

23 Laureat - I miejsca półfinału na etapie regionalnym
XII edycja Regionalnego, Ogólnopolskiego i Polsko - Litewskiego konkursu geologicznego „Kamienne Archiwum Ziemi” maj 2011 Michał Mietła klasa V Laureat - I miejsca półfinału na etapie regionalnym Laureat - I miejsca na etapie ogólnopolskim Laureat - IV miejsca na etapie międzynarodowym

24 Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangurek”
„Kangurek” Laureaci klasy II wynik bardzo dobry: Dawid Kusion Mateusz Janik Konrad Szuba Beniamin – wyróżnienie Szczepan Zawisza kl V

25 V edycja ogólnopolskiego konkursu „Pan Karp Europejczykiem” maj 2011
W kategorii plastycznej wyróżnienie: Wiktoria Wójcik kl II W kategorii komiks wyróżnienie otrzymali: Joanna Serafin kl VI Kamil Kubicki kl VI Martyna Igielska kl VI Patryk Zachara kl VI Ewa Małek kl VI W kategorii teatralnej wyróżnienie otrzymali: Uczniowie klasy II

26

27 Ogólnopolski Konkurs muzyczny - ”Pociąg na scenę” maj 2011
II miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły Julia Bagińska

28 Gminny Konurkurs Mistrz Matematyki 2011
Oliwia Murczek ze Szkoły Podstawowej w Stróżach kl III zajęła I miejsce

29 Rok szkolny 2011/2012

30 IV edycja szkolnego konkursu „Czy znam Kubusia Puchatka i jego przyjaciół”
I miejsce Natalia Socha kl III II miejsce Aleksandra Kornaś kl II III miejsce Patrycja Michalik kl III

31 I miejsce – kl V II miejsce – kl O III miejsce kl VI
I Szkolny konkurs Pieśni Patriotycznej I miejsce – kl V II miejsce – kl O III miejsce kl VI

32 IV Małopolski Konkurs „Panteon Narodowy”
Uczennica klasy IV Julia Bagińska została finalistką a następnie laureatką III miejsca

33 Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „Pingwin” z historii 2011
IV miejsce Oliwia Murczek klasa IV S.P w Stróżach

34 Ogólnopolski konkurs Informatyczny „Choinka malowana myszką”
II miejsce zajęła ucz kl – Amelia Kornaś

35 Uczeń klasy III Dawid Kusion zdobył wyróżnienie w kategorii klas I-III
XIII ogólnopolski konkurs grafiki komputerowej „Bożonarodzeniowa kartka” – organizator SNTI Uczeń klasy III Dawid Kusion zdobył wyróżnienie w kategorii klas I-III Praca Dawida

36 Gminny Konkurs Matematyczny dla klasy III – Mistrz matematyki 2012
Mistrzem matematyki tegorocznej edycji został uczeń naszej szkoły Dawid Kusion z klasy III

37 Ogólnopolski konkurs przedmiotowy dla klas I-III „Zuch” maj 2012
Uczeń klasy III Radosław Sułkowski zdobył III miejsce w Polsce Uczeń Dawid Kusion również z klasy III znalazł się w pierwszej dziesiątce i otrzymał dyplom laureata